Aramıza Yeni Biri Katılıyor! [Zehra Altınkese]

Berna Salkaya

Balkafa ekibi hızla büyümeye devam ettiği için, şu günlerde “Aramıza Yeni Biri Katılıyor” postları dışında bir şey yazamaz durumdayım. 🙂 Bugün de çiçeği burnunda, sevgili psikoloğumuz Zehra’yı sizlere tanıtmak için bilgisayar başına oturdum.
Zehra bundan böyle, Psikoloji&Çocuk Gelişimi” kategorisinde “Çocuk Psikolojisi” üzerine paylaşımlar yapıyor olacak ve sizden gelecek soruları yanıtlayacak.

Kimdir bu Zehra Altınkese diye soracaklar için Zehra kendini şu şekilde tanıtıyor:
1993 yılında Balıkesir’in Erdek ilçesinde dünyaya geldim. Lise eğitimimi Erdek Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2012 senesinde İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanarak Psikoloji alanındaki eğitimime başladım. Üniversite yılları boyunca sağlık alanında çeşitli kurum ve hastanelerde gözlem ve çalışmalarda bulundum. Lisans eğitimim son yılında, İstanbul Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon Eğitimimi de tamamladıktan sonra 2016 senesinde yüksek dereceyle mezun oldum. Eğitimime hala Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans programında devam ederken aynı zamanda ‘Gelişim Bahçesi  Eğitim ve Danışmanlık’ merkezinde psikolog olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Zehranın ilk yazısı “Pozitif Disiplin” pazartesi günü yayında olacak.
Bana kalırsa her anne babanın düşünmesi ve değerlendirmesi gereken çok temel noktalara değinmiş Zehra bu yazısında.
Umarım siz de tarzını benim kadar beğenirsiniz 🙂
Sevgiyle kalın..

0 Yorum

Bu yazılar ilginizi çekebilir!

Yorum Yaz