V-tech İlk Arabam Yorumları

Berna Salkaya

Bugün kısa bir ürün inceleme yazısı yazacağım sizler için: V-tech Benim İlk Arabam

Pera’nın yaklaşık 8 aylık olduğu dönemde yürüteç alıp almamayı çok düşündüm. Bir tarafım Pera’nın evin içerisinde daha özgür dolaşmasını isterken, diğer tarafım ise yürüteç almaktan alıkoyuyordu beni. Yürüteç ile ilgili okuduğum olumsuz yorumların sayısı da artınca konuyu doktorumuz Günay Hanım’a danışmaya karar verdim.

Pera bebekliğinden itibaren hep çok hareketli, yerinde duramayan bir çocuk. Doktorumuz da bir an önce yürümek için bu kadar istekli olan bir çocuğu yürüteç tembelleştirir, üstelik ortopedistler de yürüteci önermiyor deyince, yürüteç konusu sonsuza kadar rafa kalkmış oldu bizim için. Bizde yürütece alternatif olarak Vtech ilk arabam almaya karar verdik.
Memnun kaldın mı derseniz yorumlarım şu şekilde:

İçerik

V-tech benim ilk arabam yorumları:

  • Bu ürün yeni yürümeye başlayan bebekler için eğlenceli ama aynı zamanda tehlikeli bir ürün. Bebek arabayı ittirirken dengede kalmak ve adım atmak konusunda ciddi ölçüde yol katedebiliyor, fakat ittirme gücünün artmasıyla birlikte araba aniden hızlanmaya başladığında bu bebeğinizin dengesini kaybetmesine ve beklemediği bir anda pat diye yere düşmesine neden olabilir. Vtech ilk arabam iyi bir yürüme aracı olmasına rağmen ilk zamanlar mutlaka kontrol altında kullanılmalı. Belki tekerlerinin dönme hızını ayarlayabilecek bir mekanizması olsaydı bu tehlike de ortadan kalkardı.
  • V-tech ilk arabam oldukça sağlam bir ürün, Pera onu defalarca saha sola çarpmasına rağmen bir hiç tarafında kırılma dökülme olmadı.
  • V-tech ilk arabamın ön panelinde bebeklerin dikkatini çekebilecek ses veren bazı tuşlarda bulunuyor. Bu tuşlar sayılar, harfler ve renkler konusunda çeşitli seslendirmeler yapıyor. Bu da ürünü aynı zamanda bir oyuncak olarak da kullanma opsiyonu sağlıyor.
  • Bu araç pille çalışıyor ve duracell gibi kaliteli bir pil kullanırsanız, piller uzun süre dayanıyor.

V tech ilk arabamın fiyatı ne kadar ?

  • Aşırı hızlanması dışında, olumsuz olarak değerlendirebileceğim diğer nokta ise fiyatı. Ebebek mağazalarındaki güncel V-tech ilk arabam fiyatı 219 TL

Yürüteç konusunda benim gibi çekinceleri olan bir ebeveyn iseniz, Vtech benim ilk arabam kullanan bir anne olarak, ilk zamanlar kontrollü kullanmak şartıyla V-tech ilk arabamı size önerebilirim. Bu araç Pera’nın yürümesine ciddi katkılar sağladı ve bizim minik 10.5 aylıkken çok rahat bir şekilde yürüyebiliyordu. Bu arada araba evde hala aktif olarak kullanılıyor, özetle yürüteç gibi atıl durumda kalan bir ürün de değil 🙂

Bir sonraki ürün değerlendirme yazısında görüşmek üzere..

0 Yorum

Bu yazılar ilginizi çekebilir!

Yorum Yaz