Maceralar Diyarı’nda Gizli 501 Şey

Pınar Cambaz

Merhaba kitap kurtları!

Yolda arabada giderken, dışarıda oturup bir kahve içerken, yemek yerken veya bir şeyler için sıra beklerken ufaklıkları nasıl oyalıyorsunuz?

Bütün oyunların, şarkıların, şakaların bittiği noktada hop diye çantamızdan çıkan “Maceralar Diyarı’nda Gizli 501 Şey”i gelin hep birlikte inceleyelim!

Kitap boyunca her sayfada farklı bir macera bizleri bekliyor. Bazen bir akvaryumu ziyaret ediyoruz, bazen dinozor parkında geziyoruz, bazen uzay yolculuğuna çıkıp bazense bir lunaparkta eğleniyoruz. Amacımız, her sayfada gizlenmiş olan nesneleri, canlıları, eşyaları bulabilmek.

Anne oğul aynı kitabın sayfalarına gömülüp bir şeyleri bulmaya çalışmak o kadar hoşumuza gidiyor ki istenen bütün nesneleri bulduktan sonra sayfadan kendimizce birer nesne daha seçip maceraya devam ediyoruz.

Serinin diğer kitabı kelebekleri, prensesleri, çiçekleri ve pembe kapağıyla daha çok kız çocuklarının ilgisini çekecek gibi gözüken “Harikalar Diyarı’nda Gizli 501 Şey”.

 Keyifli vakit geçirirken aynı zamanda ufaklıkların dikkat ve konsantrasyon becerilerini de geliştiren bu seri bence harika bir hediye seçimi de olabilir!

 Herkese keyifli okumalar!

Çeviri: Melike Hendek

Yayınevi: Pearson Yayınları

Sayfa: 28

Yaş aralığı: 3+

0 Yorum

Bu yazılar ilginizi çekebilir!

Yorum Yaz