Ikea Mama Sandalyesi Yorumları

Konuk Yazar

Merhaba Balkafa.com okurları,

Bir internet araştırması sonrası tesadüfen denk geldiğim bu platformda bugün konuk yazarım 🙂
Minik oğlum ve kızım için bir şeyler almayı çok seven, bol bol araştıran, araştırdıklarını da paylaşmaktan keyif alan bir anneyim aynı zamanda. Bu yazımda sizlere kullanıp, çok memnun kaldığım ürünlerden biri olan Ikea Antilop Mama Sandalyesi‘nden bahsedeceğim.

Ali’ye hamile kaldığımda ilk heves herşeyin en kalitesini, en güzelini almak istiyordum. Şimdi aradan yaklaşık 3,5 yıl geçtikten sonra farkediyorum ki, her zaman daha pahalı olan bana en uygun ürün olmayabiliyormuş. Bu durumu çok net bir şekilde anladığım ilk alışverişimde chicco polly mama sandalyesi oldu. Ali için bayılarak aldığım bu mama sandalyesi, çok yer kaplaması, pratik olmaması ve ağır olması nedeniyle çok kısa sürede bizim için rafa kalktı. Rafa kalktı dediğime bakmayın chicco evladiyelik bir ürün olduğu için, rafa kaldırması öyle pek kolay olmadı. Bu mama sandalyesine çok fazla para verdiğim için kullanmak için bir süre kendimi zorladım ama yukarıda bahsettiğim olumsuz özellikler, ürünü bir süre sonra letgo’da satmama neden oldu.

Ve yerine çok daha basit, aşırı pratik bir ürün olan Ikea Antilop Mama Sandalyesi’ni aldım.

Ikea mama sandalyesini tavsiye eder miyim ?

Kesinlikle evet, ikea mama sandalyesi fiyat performans olarak düşünüldüğünde bana kalırsa açık ara en iyi mama sandalyesi. Hatta sizde bizim gibi yazlık ve kışlık ev arasında mekik dokuyan bir aile iseniz, her iki evinize bu sandalyeden birer tane koyarak mama sandalyesi taşıma derdinden kurtulabilirsiniz.

Ikea mama sandalyesi ile ilgili yapabileceğim tek olumsuz yorum, sandalyenin çok sağlam olmaması. Özellikle hareketli bir bebeğiniz varsa, bu mama sandalyesinde yalnız bırakmaya pek gelmez açıkçası, aniden yapılacak hareketler bebeğinizin mama sandalyesi ile birlikte devrilmesine neden olabilir. Hiç böyle bir şey başına geldi mi derseniz, hayır. Çünkü ben bizim ufaklıkları sandalyede hiç yalnız bırakmadım. 🙂

Uzun lafın kısası ikea antilop mama sandalyesini test ettim, onayladım ve herkese tavsiye ediyorum sevgili anneler. 🙂

Mama sandalyeleri ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı anketimize “En İyi Mama Sandalyesi Hangisi?” linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

0 Yorum

Bu yazılar ilginizi çekebilir!

Yorum Yaz