Gülşah Kabil

admin

Merhaba Balkafa.com okurları. Gülşah nasıl biridir acaba diye düşünenler için kısaca; sokakta gördüğü hiçbir kediyi ve köpeği mırcırmadan geçemeyen, gezmeyi ve yeni yerler görmeyi çok seven, arkadaşları ile vakit geçirmekten keyif alan, pilates yapmayı çok seven, tam bir deniz ve yaz aşığıdır diyebiliriz.

Kendimi bildim bileli çocuklarla hep çok iyi anlaşan, iyi bir oyun arkadaşı olmama rağmen Temmuz 2017 öncesine kadar aslında ebeveynlik ve çocuklar hakkında ‘üstünkörü’ denilebilecek bir bilgi seviyesindeymişim. Şu anda ise size 10 tane bebek bezini tüm özellikleri ile tek seferde sayabilecek, biberonların en çok tercih edilenini nedenleri ile anlatabilecek durumdayım.  Üstelik henüz bir ebeveyn olmadığımı da eklemek isterim. Projeye ilk başladığımızda yaptığımız toplantılarda zaman zaman beynimin yandığını da itiraf etmeliyim. 🙂

Kısaca akademik ve kurumsal geçmişimden bahsedecek olursam; birçoklarının aksine pek severek Mimar Sinan Üniversitesi’nde İstatistik Bölümünü bitirdim. İş hayatına başladığım yıl, bir yandan da İstanbul Üniversitesi Kalite Yönetimi Bölümünde yüksek lisans programına başladım. Profesyonel hayata ise 2011 yılında büyük bir merakla ve coşkuyla atıldım.  Başlarken kendime koyduğum 5 yıllık hedeflerimi ilk 3 yılda tamamlamıştım bile.  Halen bir telekomünikasyon firmasının araştırma departmanında özellikle müşteri deneyimi konusundaki çalışmalarıma devam ediyorum. Burada da sizlere ‘100 kişiye sorduk’ sloganı ile araştırmalar yapıp sonuçlarını paylaşacağım.

Yıllar önce ilk iş yerimdeki ilk günümde tanıştığım, profesyonel hayata birlikte adım attığımız, Balkafa’mın biricik annesi Berna ile güçlerimizi birleştirerek hazırladığımız Balkafa.com‘a tekrardan hoş geldiniz. Keyifle yapılan her işin sonucunun mutluluk getirdiğine inananlardanım. Bu oluşumun her aşaması da tam olarak böyle gerçekleşiyor. Biz burayı çok seviyoruz. Umarım sizler de keyifle vakit geçirirsiniz.

Sevgilerimle,