Bebekli Eve Mucize Ürün: Korbell Çöp Kovası

Berna Salkaya

Bebek alışverişi denince sayısız üründen oluşan upuzun bir listeniz olsa da, eminim pek çoğunuzun listesinde Korbell çöp kovası yer almıyordur. Dürüst davranmak gerekirse Korbell çöp kavası doğum öncesi varlığından haberdar olmama rağmen almayı gereksiz bulduğum bir üründü. Fakat hastaneden çıkışımızın 3. gününde kakalı bezleri nereye atacağımız bir kriz konusuna dönüşünce hızlıca ebebek mağazasının yolunu tuttuk. Peki ya sonuç derseniz, Korbell çöp kovası kullanan bir tüketici olarak gerçekten ama gerçekten inanılmaz işe yarayan bir ürün olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Korbell çöp kovası yorumları:

  • Korbell çöp kovası kesinlikle koku sızdırmıyor. Bana kalırsa sadece bu özelliği bile ürünü satın almak için yeterli. Değiştirdiğiniz kakalı bezi, ekstra bir poşete sarmadan doğrudan çöp kovasının içerisine atabiliyorsunuz. Haznesi dolana kadar da koku problemi olmadan Korbell çöp kovasını sorunsuz bir şekilde banyonuzda, hatta bebeğinizin odasında bile tutabilirsiniz.
  • Tasarımı sade ve şık. 16 ltlik kapasiteye sahip olduğu için de sürekli içini boşaltmaya gerek kalmadan, ortalama 2-3 gün boyunca aynı poşeti kullanabiliyorsunuz. Özellikle yenidoğan bebeklerin tükettiği günlük bez sayısını düşündüğünüzde her değişen kakalı bez için yana yakıla sokağa çıkıp çöp konteynırı aramamak büyük kolaylık.
  • Korbell çöp kovası pedal sistemine sahip olduğu için elinizi çöp kovasına sürmeden bezi hazneye atabiliyorsunuz, ayrıca dolu olan hazneyi boşaltmakta açılabilen alt kapağı sayesinde oldukça pratik.

Korbell çöp kovası fiyatı ne kadar?

Korbell çöp kovasının güncel fiyatı 69.90 TL. ( 05.18 tarihli ebebek fiyatıdır.)
Bunun yanı sıra, çöp kovasının içerisine koyacağınız poşetleri de ayrıca almanız gerekiyor. Korbell çöp kovası poşetlerinin fiyatı ise, paket içerisindeki poşet sayısına göre 21-50 TL arasında değişiyor.

Özetle uzunca bir süre test ettim ve onayladım, Korbell çöp kovası tavsiye edebileceğim bir ürün olarak kayıtlarda yerini alabilir 🙂

0 Yorum

Bu yazılar ilginizi çekebilir!

Yorum Yaz