Balkafa.com Yayında!

Berna Salkaya

Balkafa.com yayında 🙂

İçimdeki enerjiyi ve heyecanı yansıtacak uzun ve süslü bir cümle kursaydım daha etkili bir başlangıç yapmış olabilirdim ama sadelik her zaman daha samimi geliyor bana. Hele mevzu bahis “balkafanın halleri” olunca, en basit olan en komiği, en tatlısı, en sevimlisi, en eğlencelisi oluyor her zaman.

Gelişiyle birlikte tiyatro kıvamında yaşamaya başladığımız hayatımıza “unutmamam gereken” binlerce kare eklendi.
Aklımda tutmak istediğim her an için çektiğim fotoğrafların artık yetmemeye başlaması da “balkafa.com” un çıkış noktası aslında. Dönüp dönüp okumak, tekrar tekrar gülmek, keşke bu kadar hızlı geçmese dediğim anları unutmamak için yazmaya başladığım bu blogta “bizim evin hallerine” tanık olacaksınız.

Annelik benim için çokça okuyup sürekli araştırarak geçen hiç bitmeyen çok keyifli bir öğrenme süreci. Bu sürecin en büyük motivasyon kaynağı ise, ona iyi gelen bir şeyler yaptığımda yüzünün aldığı ifade. Evimizi dolduran kahkahalarının, hiç bitmeyen enerjisinin, sürekli gülüyormuş gibi bakan gözlerinin esin kaynağı olabilmek gerçekten mükemmel bir his. O hep gülsün diye çıktığım bu yolda annelik adına öğreneceğim bir sürü şey, hatta belki benimle aynı hisleri paylaşan annelerle yepyeni şeyler keşfedeceğimiz bir buluşma noktası olacak burası.

Balkafa.com’un beni bu kadar heyecanlandırmasının asıl sebebi de bu aslında ve ne zaman bir şey beni çok heyecanlandırsa, devamında hep çok güzel şeyler oluyor.

Balkafa.com artık yayında olduğuna göre, o halde başlayabiliriz.

Bir sonraki postta görüşmek üzere 🙂

0 Yorum

Bu yazılar ilginizi çekebilir!

Yorum Yaz